علم گنچ بزرگی ست که با خرج کردن تمام نمی شود. امام علی (ع)

به شما خواهیم آموخت هر آنچه سالها با تجربه به دست آورده ایم ، تا بیشتر بیاموزیم.

پروژه ی آخر ترم ام ، طراحی وب سایت بود ، ایده های جدیدی داشتم . آن زمان علم طراحی سایت اینقدر پیشرفت نکرده بود . نرم افزارهای خاص خودش را داشت. و خیلی ترسناک بود ! برای کسی که هیچ آموزشی در دانشگاه ندیده بود ، و البته طراحی سایت یک مقوله جذاب و به درد بخور به نظر میرسید. 

پدرم گفت ، برو ! من میدونم که میتونی! 

مقالات فراگیر نبودند ، یک کارفرمایی داشتیم که کار را به ما نشان نمیداد که مبادا یاد بگیریم ! و یا میخواست که در چهارچوب او حرکت کنیم ، اتفاقا از خودش هم یاد گرفتیم !

و امروز ، به تمام کسائی که مثل خودم دنبال یادگیری بودند ، مثل من  خجالت میکشند سوال کنند ! مبادا که خیلی کم بلد باشند این نوید را میدهم که تجربه این سالیان خود را در اختیار خواهم گذاشت.

 

پیش نیاز طراحی سایت

همان طور که در عنوان مشخص است ، این دوره برای دانشجویان ترم آخر ، تدارک دیده شده ، معمولا دانشجویان رشته های کامپیوتر به زمینه طراحی سایت علاقه مند شده و آن را پیگیری می کنند. 

آشنایی اولیه با سایت ، بیگانه نبودن با کامپیوتر و ساخت و ویرایش فایل ها از الزامات این دوره می باشد. 

پیگیری و علاقه مند بودن و انجام تکالیف از ملزومات دیگر این دوره خواهد بود.

اجرای آموزش از راه دور

نحوه ی اجرای آموزش از راه دور طراحی سایت چگونه است ؟

همانگونه که همه ی ما از مزایای اینترنت استفاده کرده ایم و بخوبی میدانیم که اینترنت فواصل را کوتاه نموده است ، نیاز به تردد را کمتر کرده و به خوبی در هزینه و زمان ما صرفه جویی نموده است. 

با توجه به فراگیر بودن آموزش های طراحی وب سایت آفاق ، بدون استثنا بودن آن در جهت انتخاب فرد یا افراد و صرفا به داشتن پیش نیاز آشنایی با کامپیوتر و علاقه مندی ایشان خدمات خود را از طریق اینترنت و از راه دور ارائه می نماید. 

آموزش ها از طریق ارائه ساعت های آموزش به کاربر ، و انتخاب وی می باشد. 

معلم خصوصی یا عمومی ؟

آیا ما عضوی از یک کلاس خواهیم بود و یا به طور مستقیم با معلم در ارتباط خواهیم بود؟

قطعا جمعیت یک کلاس ، در سرعت ارائه مطالب و یادگیری اثر معکوس دارد .تمام دانش آموزان و یا دانشجویانی که نیاز دارند سوالات خود را از معلم مطرح کنند موجب کند شدن روند آموزش در دانش آموزانی می شوند که سرعت یادگیری بالاتری دارند. 

لذا کلاس های آموزشی طراحی وب سایت از راه دور ، به صورت تک نفره و خصوصی برگزار خواهد شد.

هزینه های آموزش به چه صورت می باشد؟

برای بسیاری از افراد ، برآورد هزینه ی مالی و زمانی قبل از اقدام به فعالیت امری مهم می باشد. لذا به وضوح درباره آن صحبت میکنیم.

زمان اجرای دوره به صورت 15 تایم دو ساعته می باشد . 

هزینه اجرای دوره به مبلغ 500،000 تومان می باشد.

مباحث دوره

اینکه قبل از شروع دوره بدانیم که با انجام دوره قادر به انجام چه کارهایی خواهیم بود از اهمیت بسیاری برخوردار است.